pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Czekając na kota

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383340838
Data: 2023-05-24
23.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Koty chodzą własnymi ścieżkami. A czyimi ścieżkami chodzą ludzie Czy aby nie kocimi Lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników kotów!
Alicja próbuje znaleźć drogę do serca dorastającej córki. Delfina już nie chce żyć samotnie. Théo nie może się pogodzić z przeprowadzką ze wsi do miasta, a mały Dawid obawia się rozwodu rodziców. Wszystkich bohaterów tych wzruszających opowieści łączy jedno: koty, które wkraczają do ich życia, by przypomnieć o sprawach najistotniejszych.

O kotach piszę, ponieważ z nimi współbrzmię. Odpowiada mi ta ich miłość bez zależności, wierność bez uległości. Nie czuję potrzeby czucia się potrzebną. Wystarcza mi, że ktoś mnie lubi, bo po prostu zasługuję na jego sympatię. Dokładnie tak wygląda więź z kotem. Opiera się na partnerstwie. Nie dostaje się w niej nic za darmo, bo niby dlaczego Jeśli się staracie, kot nagrodzi was wielką miłością i mnóstwem radości - Michaela Klevisová.

Audiobook „Czekając na kota” - Wydawca: Storybox. Cena 23.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.