pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Czaruj z dzieckiem
Tytuł książki:

Czaruj z dzieckiem

Autor książki:

Konrad Modzelewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sierra Madre
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 60 s.
Wymiar: 120x170 mm
EAN: 9788393254774
ISBN: 978-83-9325-477-4
Data: 2013-09-27
20.56  22.10  1.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb A może nawet jak... czytać w myślach Czaruj z dzieckiem to zestaw 30 wspaniałych magicznych sztuczek dla dzieci. Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradzi Wam Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.

Czaruj z dzieckiem to: - Rodzinna zabawa: baw i ucz się sztuki iluzji razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie - Proste rekwizyty: potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku, możesz czarować w domu, na podwórku czy na wycieczce - Trening umysłu: magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych - Rozwój umiejętności: sztuczki pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności manualne, aktorskie i interpersonalne podczas jego własnych pokazów magii!

Książka "Czaruj z dzieckiem" - Konrad Modzelewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Sierra Madre. Książka posiada 60 stron i została wydana w 2013 r. Cena 20.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wszyscy ziewają - okładka książki
Wszyscy ziewają Anita Bijsterbosch
Produkty podobne: