pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czarna walizka

Autor książki:

Krzysztof Petek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382790634
ISBN: 978-83-8279-063-4
Data: 2022-03-08
16.19  21.50  5.31 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Czy udział w charytatywnej akcji może być źródłem kłopotów O, tak...Przewożenie walizki wartej dwieście tysięcy złotych nie może ujść uwadze typów spod ciemnej gwiazdy. Czy Jajco, Pchełka i Pucek zdążą na czas dostarczyć "dar życia"
Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą.

Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.

W serii ukazał się również: Mroczny labirynt - Czarna walizka - Kamienna pułapka - Ostatnia zagadka - Trzy dni od teraz - Bezlitosna fala - Koszmarna przesyłka - Wszystko w swoim czasie - Kolekcja Łowcy Cieni

Książka "Czarna walizka" - Krzysztof Petek - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2022 r. Cena 16.19 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]