pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czakram na Wawelu. Miejsca mocy Krakowa i Małopolski - przewodnik inny niż wszystkie

Autor książki:

Leszek Matela

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376492223
Data: 2021-03-17
32.91  47.00  14.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

CZAKRAM WAWELSKI i jest unikatem wykraczającym daleko poza granice Polski. To niewątpliwie skarb narodowy, o którym każdy rodak powinien wiedzieć jak najwięcej.

Dzięki tej książce poznasz tajemnice najważniejszego w naszym kraju centrum energetycznego oraz miejsc mocy na terenie Krakowa i całej Małopolski. Autor przedstawia istotę tego fenomenu. Dowiesz się, jak samodzielnie wyszukać punkty koncentracji pozytywnych promieniować oraz jak wykorzystać tego typu oddziaływania dla stymulacji fizycznej i duchowej.

Leszek Matela jest znanym publicystą, radiestetą i badaczem zjawisk nieznanych. Opublikował kilkaset artykułów oraz 56 książek, w tym wiele wielokrotnie wznawianych bestsellerów.

Ta publikacja to jedyny w swoim rodzaju przewodnik po Wawelu, Krakowie i Małopolsce dla wszystkich osób zainteresowanych sprawami tajemniczymi oraz niezwykłymi.

Patronat medialny: Nieznany Świat

Książka "Czakram na Wawelu. Miejsca mocy Krakowa i Małopolski - przewodnik inny niż wszystkie" - Leszek Matela - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.91 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]