pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córeczka

Autor książki:

Kathryn Croft

Dane szczegółowe:
Wydawca: Słowne
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 342 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788382511840
ISBN: 978-83-8251-184-0
Data: 2022-03-28
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła.

Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii, lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił.

Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace, twierdząc, że wie coś o jej zaginionym dziecku. Tylko kim jest Grace – i czy Simone może jej ufać

Grace znika tak szybko, jak się pojawiła, a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety, która być może zna miejsce jej pobytu.

W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt.

Straciła córkę. Czy straci życie, próbując ją odnaleźć

Wciągający, mroczny thriller psychologiczny. 

„Świetna, głęboko poruszająca książka. Bohaterowie, których Kathryn Croft wykreowała w swojej powieści, są tak wiarygodni, że ich historię nie tyle się czyta, ile przeżywa z rosnącym niepokojem. Autorka wykazuje wrodzony talent do literatury tego gatunku; śmiało można ją stawiać na równi z uznanymi pisarzami, takimi jak S.J. Watson, Elizabeth Haynes i Gillian Flynn”.

Phillip Mc Kee

Książka "Córeczka" - Kathryn Croft - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Słowne. Książka posiada 342 stron i została wydana w 2022 r.