pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Co wyszeptał nam deszcz

Autor książki:

Joanna Balicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
EAN: 9788383204406
ISBN: 978-83-8320-440-6
Data: 2023-02-17
Cena wydawcy: 41.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Powieść New Adult autorki Korepetytora i Kontraktu!

Rain Sullivan i Olivia Hale wychowywali się razem, mimo że nie łączyły ich więzy krwi. Ale połączyło ich coś znacznie silniejszego: uczucia, pragnienia i plany, a także obietnica, że będą przyjaciółmi aż do śmierci.

Życie jednak błyskawicznie zweryfikowało naiwne marzenia. Rain wyjechał, by zostać światowej sławy raperem. Szybko okazało się, że sen o sławie ma swoją cenę. Wydawało się, że jego życie pędzi bez hamulców. Używki omal go nie zabiły.

Po powrocie z odwyku Rain postanawia odbudować swój wizerunek. Manager namawia go, żeby wziął udział w programie fundacji spełniającej marzenia osób z chorobami krytycznymi.

W tym czasie życie Olivii wywróciło się do góry nogami, bo lekarze przekazali jej brutalną prawdę o chorobie. Dziewczyna musiała zrezygnować z realizacji marzeń, które do tej pory pomagały jej przetrwać wykańczające leczenie.

Gdy po latach spotyka na swojej drodze Raina, szybko dociera do niej, że po chłopaku, z którym składali sobie obietnicę, nie ma już śladu. Opis pochodzi od Wydawcy.

Książka "Co wyszeptał nam deszcz" - Joanna Balicka - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2023 r.