pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Co się dzieje w lesie

Autor książki:

Rachel Piercey, Freya Hartas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 240x290 mm
EAN: 9788310137043
ISBN: 978-83-1013-704-3
Data: 2022-07-12
32.41  44.99  12.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Hej, jestem Miś! A to mój las. Mieszkam w nim razem z kolegami. Tyle w nim zdarzeń, że ojej! Chcecie zobaczyć Chodźcie z nami!
Przepięknie zilustrowana książka o misiowym lesie i jego mieszkańcach. Wypełniają ją wiersze i zadania, w sumie ponad 200 rzeczy do znalezienia! Razem z misiem podróżujemy lasem od wiosny do zimy, poznając nowych przyjaciół, odkrywając nowe miejsca i przeżywając przygody. Zajrzymy do leśnej szkoły, wpadniemy na urodziny króliczka i na olimpiadę, nad stawem poszukamy ochłody w upalny dzień, wybierzemy się na piknik, ognisko i przedstawienie, pożegnamy odlatujące jesienią ptaki, pochlapiemy się w kałużach i trafimy na zimową ucztę. Na końcu książki są dodatkowe informacje na temat przyrody, idealne dla początkującego miłośnika natury! Rachel Piercey - poetka i redaktorka. Współredagowała antologie poezji dla dzieci. Prowadzi warsztaty poetyckie w szkołach podstawowych. Jej wiersze dla dorosłych publikowały różne czasopisma. Mieszka w Londynie.

Freya Hartas - ilustratorka specjalizująca się w książkach dla dzieci. Mieszka w Bristolu ze swoim partnerem i czarnym kotem Katsu. W 2014 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale ilustracji Uniwersytetu Falmouth. Uwielbia wyczarowywać humorystyczne postacie, zwierzęta i potwory. Tworzy im całe fantastyczne światy, w których mogą zamieszkać i się zagubić. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Co się dzieje w lesie" - Rachel Piercey, Freya Hartas - oprawa twarda - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]