pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Modlitwy pomocne w procesie duchowego...
Książki »
Tytuł książki:

Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym

Autor książki:

Wiesława Dzieża

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 115x165 mm
EAN: 9788374242967
ISBN: 978-83-7424-296-7
Data: 2010-05-06
5.50  5.90  0.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Na książkę pt. Ciebie prosimy uwolnij nas Panie składa się sześć rozdziałów zawierających w sumie 58 tekstów usystematyzowanych według następującego porządku Modlitwy do Boga w Trójcy jedynego modlitwy za wstawiennictwem Maryi Aniołów i Świętych oraz modlitwy o uwolnienie od złego ducha. Wśród prezentowanych modlitw znajdujemy zarówno te ogólnie znane i praktykowane np. Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa Witaj Królowo Modlitwa do świętego Michała Archanioła jak i mniej znane formuły zaczerpnięte np. z Psalmów z tradycji Kościoła Wschodniego czy też z bogactwa duchowej spuścizny świętych św. Teresa od Jezusa św. Faustyna. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia część skupiająca przykłady modlitw do wykorzystania w sytuacji zniewolenia złem bąd zniechęcenia spowodowanego czynnikami natury duchowej. Niektóre z modlitw zrodziły się z doświadczenia posługi egzorcystycznej światowych autorytetów w tej dziedzinie takich jak ks. Gabriele Amorth SSP czy ks. Raul Salvucci. Całość opracowania poprzedzona została krótkim wprowadzeniem na temat istoty modlitwy i zwieńczona przytoczeniem kilku porad zaczerpniętych z praktyki ks. G. Amortha.

Książka "Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym" - Wiesława Dzieża (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2010 r. Cena 5.50 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Boży poradnik relacji z aniołami - okładka książki

Boży poradnik relacji z aniołami

Arkadiusz Łodziewski
Krew Chrystusa jest mocniejsza - okładka książki

Krew Chrystusa jest mocniejsza

Winfried Wermter CPPS
Produkty podobne:
113 litanii czarne - okładka książki

113 litanii czarne

Jerzy Lech Kontkowski