pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Christina. Bliźniaczki urodzone jako światło 1

Autor książki:

Bernadette von Dreien

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 342 s.
Wymiar: 210x140 mm
EAN: 9788362185528
ISBN: 978-83-6218-552-8
Data: 2020-08-13
62.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Christina (ur. 2001) to młoda kobieta z Toggenburga w Szwajcarii. Urodziła się z bardzo poszerzoną świadomością i dlatego należy do nowego pokolenia młodych myślicieli ewolucyjnych, którzy rozpoznają, opisują i żyją ludzką egzystencją jako złożonością fizyki kwantowej, neuropsychologii i duchowości. Zawsze wykazywała niezwykłą wnikliwość w dzisiejsze wydarzenia na świecie i nie można nie zadziwiać jej wysoką etyką, mądrością i wewnętrznym spokojem, które wskazują na nowy wymiar bycia człowiekiem.
Nie będąc w żaden sposób zbytnio kwestionowaną, Christina wykazuje całkowicie naturalne obchodzenie się z wieloma paranormalnymi darami, takimi jak wielowymiarowa percepcja, percepcja aury, jasnowidzenie, telepatia, telekineza, kontakt z innymi poziomami istnienia, komunikacja zwierząt i roślin i tym podobne. Od urodzenia była również świadomie połączona ze sferami wyższego wymiaru i cywilizacjami światła.
Christina, zwiastun nowego etapu ewolucji człowieka, wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Eleną, wcieliła się na Ziemi, by szerzyć światło i pokój. Mówi: Światła już tu są, na całym świecie. Wystarczy, że ktoś wciśnie przycisk Włącz .
Pierwsza książka opowiada o niezwykłych narodzinach, dzieciństwie i młodości Christiny do 16 roku życia z perspektywy jej matki Bernadette. Dla Christiny był to czas przyzwyczajenia się do trójwymiarowości, szkolenia i prób, aby przygotować się do zadania swojego życia. Christina podsumowuje to zadanie trzema podstawowymi koncepcjami wolności, prawdy i miłości.

Książka "Christina. Bliźniaczki urodzone jako światło 1" - Bernadette von Dreien - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 342 stron i została wydana w 2020 r. Cena 62.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.