
Dane szczegółowe: | |
Wydawca: | MatChem |
Rok wyd.: | 2025 |
Oprawa: | miękka |
Ilość stron: | 156 s. |
Wymiar: | 297x211 mm |
EAN: | 9788397326972 |
ISBN: | 978-83-9732-697-2 |
Data: | 2025-07-01 |
Opis podręcznika:
Zbiór 608 autorskich zadań z zakresu chemii nieorganicznej i ogólnej adresowany jest do uczniów klasy 1 liceum lub technikum przygotowujących się do egzaminu maturalnego z chemii na poziomie rozszerzonym zgodnie z wymogami szczegółowymi podstawy programowej
realizowanej po szkole podstawowej (Reforma 2024), a planujących podjąć studia na kierunkach medycznych, przyrodniczych lub technicznych.
Zbiór zawiera zadania z działów: budowa atomu, wiązania chemiczne, systematyka związków nieorganicznych, stechiometria, roztwory, energetyka reakcji chemicznych, kinetyka i statyka chemiczna, reakcje w roztworach wodnych.
Podręcznik „Chemia. Zbiór zadań 1. LO i technikum PR” - oprawa miękka - Wydawca: MatChem. Cena 87.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.