pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Chciałabym chciała... O czym Polki marzą w łóżku?
Tytuł książki:

Chciałabym chciała... O czym Polki marzą w łóżku?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wielka Litera
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Skórzana
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x235 mm
EAN: 9788380321649
ISBN: 978-83-8032-164-9
Data: 2017-05-24
25.93  39.90  13.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Chciałabym chciała... O czym Polki marzą w łóżku? - Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewska - opis książki:

Wyobraźnia w miłości jest potężną siłą inicjującą, przyciągającą i utrzymującą jej trwałość, ale wyobraźnię trzeba kształtować i rozwijać...

Michalina Wisłocka "Sztuka kochania".

Andrzej Depko cieszy się wyjątkowym zaufaniem kobiet. Na tyle wyjątkowym, że powierzyły mu swoje najintymniejsze tajemnice - o czym NAPRAWDĘ marzą w łóżku. Kilkadziesiąt prawdziwych zwierzeń kobiet pokazuje, jak nieskrępowaną mają wyobraźnię, ale też jak niezaspokojone są ich potrzeby. W rozmowie z Sylwią Jędrzejewską Andrzej Depko tłumaczy, skąd się biorą ukryte pragnienia, o czym świadczą, jak szukać ich zaspokojenia, jak wpływają na związek z partnerem, czy warto zamieniać erotyczne marzenia w rzeczywistość i po co nam w ogóle fantazja w łóżku.

Ta książka powinna powstać! Potrzebują jej kobiety, żeby przekonać się, że nie są jakieś inne, nienormalne. Potrzebują jej też mężczyźni - to byłaby dla nich podpowiedź, czego partnerka może oczekiwać, prowokacja do ważnej rozmowy, oraz wytłumaczenie, że czasami fantazje, to tylko myśli, które nie zawsze muszą doczekać się spełnienia.

Ania K., autorka fantazji
Andrzej Depko - doktor nauk medycznych, neurolog, specjalista seksuolog, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Członek Europejskiego oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Jest najpopularniejszym ekspertem w dziedzinie seksuologii, który uczestniczy w audycjach radiowych i telewizyjnych. W latach 2007-2012 w radiu Tok FM razem z Ewą Wanat prowadził audycję "Kochaj się długo i zdrowo", która zaowocowała książka pod tym samym tytułem. Jest również autorem książki Chuć czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie.

Sylwia Jędrzejewska - seksuolog, terapeutka zaburzeń seksualnych, współautorka prac na temat problemów seksualnych kobiet, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Książka „Chciałabym chciała... O czym Polki marzą w łóżku?” - oprawa Skórzana - Wydawnictwo Wielka Litera. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Chciałabym chciała... O czym Polki marzą w łóżku?"
Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewska - autor m.in.:
Metodyka pracy biegłego psychiatry - okładka książki
Metodyka pracy biegłego psychiatry psychologa... Andrzej Depko, Krzysztof Eichstaedt, Piotr Gałecki, Aleksandra Krasowska;
Bez pruderii - okładka książki
Bez pruderii Andrzej Depko;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zielone sari - okładka książki
Zielone sari Ananda Devi
W stronę Swanna - okładka książki
W stronę Swanna Marcel Proust
Uwięziona - okładka książki
Uwięziona Marcel Proust
Herbatka o piątej! - okładka książki
Herbatka o piątej! Bill Bryson
Produkty podobne:
Co się komu śni - okładka książki
Co się komu śni Andrzej Mularczyk
Morze i ziemia - okładka książki
Morze i ziemia Cezary Łazarewicz, Andrzej Klim
Mistrz offu - okładka płyty
Mistrz offu Jacek Fedorowicz