pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Chcę znowu się śmiać

Autor książki:

Krystyna Wajda

Dane szczegółowe:
Wydawca: KryWaj
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788366188518
ISBN: 978-83-6618-851-8
Data: 2019-11-05
21.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Chcę znowu się śmiać" - jest to trzecia i zarazem ostatnia już część przedstawiająca losy Marleny - głównej bohaterki książki, jej bliskich i znajomych. Wcześniej ukazały się: "Zawirowania" (wyd. Novae Res Gdynia 2017), "Cena zauroczenia" (wyd. Kry Waj Koszalin 2018). Powieści te połączone jedną fabułą są zarazem debiutem prozatorskim autorki. Zagłębiając się w lekturze czytelnik ma możliwość zetknięcia się z miłością, cudem macierzyństwa, rodzinnym szczęściem, ale także i z rodzinnymi dramatami. Szczególne miejsce w treści tych książek zajmuje siła przyjaźni i rodzinne więzy.

Tak o obecnej powieści pisze Natalie Wieszczycka (tekst z tyłu okładki):
"Chcę znowu się śmiać" to dramatyczna historia pokazująca przewrotność losu. Gdy życie Marleny powoli się uspokaja, a dawne demony zostają zagłuszone nową miłością, może być już tylko lepiej. Atmosfera radości i bezpieczeństwa, która wypełnia dom głównej bohaterki, nie trwa jednak długo. Rodzinne dramaty przeplatają się ze szczęśliwymi chwilami, trzymając czytelnika w napięciu. To powieść przede wszystkim o miłości, nie tylko tej erotycznej. Autorka z dużą czułością pochyla się nad relacją między matką a córką. Tworzy świat, w którym rodzina jest wartością nadrzędną. A miłości między rodzeństwem nie wyznaczają więzy krwi. To mocna i momentami gorzka opowieść o ludzkim losie. Powieści te połączone jedną fabułą są zarazem debiutem prozatorskim autorki. Zagłębiając się w lekturze czytelnik ma możliwość zetknięcia się z miłością, cudem macierzyństwa, rodzinnym szczęściem, ale także i z rodzinnymi dramatami. Szczególne miejsce w treści tych książek zajmuje siła przyjaźni i rodzinne więzy.

Książka "Chcę znowu się śmiać" - Krystyna Wajda - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo KryWaj. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.