pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Charles i Priscilla Studd. Żadna ofiara zbyt wielka. Seria: Bohaterowie...
Księgarnia »
Książki »
książka:

Charles i Priscilla Studd. Żadna ofiara zbyt wielka. Seria: Bohaterowie wiary

Dane szczegółowe:
Wydawca: FPLC
Rok wyd.: 2007
Oprawa: twarda
Ilość stron: 222 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788391685013
ISBN: 978-83-9168-501-3
Data: 2012-08-17
Cena wydawcy: 25.00 złpozycja niedostępna

Charles i Priscilla Studd. Żadna ofiara zbyt wielka. Seria: Bohaterowie wiary - Eileen Vincent - opis książki:

Oboje bezgranicznie oddani Bogu, pełni poświęcenia dla jednej tylko sprawy - głoszenia Pańskiej chwały i ewangelizowania świata. Cena, którą musieli zapłacić za swój wybór, była wysoka. Bogactwo, wygody, życie rodzinne, pielęgnowanie własnego ja - z tego wszystkiego trzeba było zrezygnować, odrzucić to, co tak mocno wiązało miliony ludzi ze światem. Trzeba było poświęcić to, co jest najważniejsze, według potocznej opinii, w życiu, by ten szczytny cel urzeczywistnić. Ich postawa przyczyniła się do przebudzenia najpierw w ich macierzystym zborze, a potem w społecznościach dalszych. Do tej pory wierni zajęci byli sobą i swoimi problemami. Teraz wielu z nich zachęconych i podniesionych na duchu oddaniem Studdów zaangażowało się w pracę dla Pana, także na gruncie misyjnym.

Współczesne widzenie problemów misyjnych jest w dużej mierze także zasługą Studdów, a ich koncepcje ewangelizacji przejęło, kontynuowało wielu późniejszych misjonarzy. Ale także i oni byli tylko ludźmi - z licznymi słabościami, oni także potrzebowali bodźca i zachęty.

Książka „Charles i Priscilla Studd. Żadna ofiara zbyt wielka. Seria: Bohaterowie wiary” - oprawa twarda - Wydawnictwo FPLC.

Książka posiada 222 stron i została wydana w 2007 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Charles i Priscilla Studd. Żadna ofiara zbyt wielka. Seria: Bohaterowie..."
Produkty podobne:
Jeden spośród wielu - okładka książki
Jeden spośród wielu Ryszard Friedman
Mój Ojciec. Tom II - okładka książki
Mój Ojciec. Tom II Stanisław Jankowski