pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Inna / Najszczęśliwsza. PAKIET (CD mp3)

autor:

Max Czornyj

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
EAN: 9788381952026
Data: 2020-08-27
49.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


INNA:
Mikołaj Popławski budzi się w luksusowej rezydencji nad Bałtykiem. Poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niemal niczego. W piwnicy odnajduje skrępowaną kobietę. Czy to możliwe, że jest porywaczem? Czy odważy się zdjąć knebel z ust dziewczyny, aby usłyszeć o sobie prawdę?
Kilka rezydencji dalej czeka matka. Być może nawet nie ma się o co martwić. Może wszystko jest w porządku, a niewinna zabawa trwa w najlepsze. Ale matka wie. Matka czuje i wie.

Osiedle Baltic Resort. Luksusowe rezydencje, przystrzyżone trawniki, spokojni mieszkańcy. Jak to możliwe, że młoda kobieta znika bez śladu?
NAJSZCZĘŚLIWSZA:
Dawid Kaster dostaje list od byłej żony. Problem w tym, że Ilona została zamordowana cztery lata temu. Mimo to charakter pisma i treść nie pozostawiają wątpliwości. To musi być ona.

Krótka wiadomość przywołuje demony przeszłości. Na tym jednak nie koniec, bowiem mężczyzna wkrótce otrzymuje kolejny niespodziewany prezent.

Czy zabójca Ilony prowadzi z Dawidem sadystyczną grę? A może kobieta żyje, a cztery lata temu doszło do niewyobrażalnej pomyłki? Z każdą kolejną wskazówką Kaster jest coraz bliżej odkrycia prawdy. A ta zaprowadzi go wprost do piekła.

Zawartość pakietu:
Inna – Czas trwania: 7 godz. 17min
Najszczęśliwsza – Czas trwania: 8 godz.55 min

Audiobook „Inna / Najszczęśliwsza. PAKIET (CD mp3)” - Wydawca: HERACLON. Cena 49.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.