pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Miłość z odzysku (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
EAN: 9788381947299
Data: 2020-08-11
25.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Niezwykłe zdarzenia często miewają zupełnie zwykłe początki. Gdyby pan Staszek, pracownik kuratorium, nie przegrał sromotnie walki z klawiaturą własnego komputera, dyrektor szkoły numer dwanaście, przeżywający kryzys wieku średniego i samotnie wychowujący nastoletnią córkę, nigdy nie spotkałby kobiety swojego życia. Urzędnik przez prosty błąd okazał się jednak mistrzem świata w robieniu zamieszania i w rezultacie los postawił na drodze Anatola Barbarę, kobietę po przejściach i matkę dorastającego syna. Czy jednak „miłość z odzysku” rzeczywiście ma szansę powodzenia?
Zadania nie ułatwiają dzieci wchodzące w okres dojrzewania bez żadnej taryfy ulgowej, babcia Honorcia realizująca swój tajny plan oraz były mąż Barbary, który nagle uświadamia sobie, co stracił. Z pomocą przychodzą Marek, podtatusiały rockman charytatywnie pomagający dzieciom jako doktor klaun i bezkompromisowa, zielonowłosa Klara o niewyparzonym języku. Nie wiadomo jednak, czy to nietypowe wsparcie wystarczy, by pokonać wszystkie przeciwności losu.

Wrocław, miasto spotkań, po raz kolejny okaże się areną zaskakujących wydarzeń.

Audiobook „Miłość z odzysku (CD mp3)” - Wydawca: HERACLON. Cena 25.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.