pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Kochanek pani Grawerskiej (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381947008
Data: 2020-07-21
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Sensacja, polityka, miłość.

Piętrzące się nieporozumienia pomiędzy małżonkami, niewinny flirt czy chęć pomocy najbliższemu przyjacielowi odmienią całe dotychczasowe życie osobom uwikłanym w tę zawiłą historię.

Za swoje polityczne aspiracje Marek zapłaci wysoką cenę. Zyskując stanowisko straci szansę na odbudowanie mocno nadszarpniętych więzi z synem, córką i z żonami... Marta, podejmując ryzykowną grę miłosną, narazi na niebezpieczeństwo biorących w niej udział mężczyzn.

O rodzącą się w trudnych warunkach miłość trzeba będzie walczyć a najzagorzalszymi wrogami kochanków mogą okazać się ich sumienia.

***
„Nie dajcie się zwieść tytułowemu »kochankowi«! To zdecydowanie nie jest tradycyjny romans, a raczej sensacja dla kobiet w najczystszej postaci”.

Magdalena Kijewska, przeglad-czytelniczy.blogspot.com
***
„Autorka z zaciekawieniem przygląda się relacjom międzyludzkim, by wydobyć z nich to, co naprawdę istotne, co przyciąga rzesze czytelników, bo jest szczere i pozbawione sztuczności”.

Anna Grzyb, asymaka.blogspot.com
***
„Szybko rozgrywające się sceny, akcja, to najlepsze elementy tej powieści. Polityka, miłość, samotność i zaskakujący finał”.

Agnieszka Krizel, nietypowerecenzje.blox.pl
***
„Wyrazista, mocna powieść o ludzkich dylematach”.

Sylwia Winnik, czasnaksiazki.pl

Audiobook „Kochanek pani Grawerskiej (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.