pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cały rok na wsi

Autor książki:

Teresa Jaskierny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Te-Jot
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 296 s.
EAN: 9788395828911
ISBN: 978-83-9582-891-1
Data: 2020-09-24
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

dwadzieścia lat temu przeprowadziłam się z miasta do lasu, pod wysokie drzewa. Zamieszkałam tu z rodziną i zwierzętami - tymi w domu i w lesie...I wytrzymałam tu cały rok...potem drugi, trzeci...Aż do dziś. Nie mam zamiaru ruszać się stąd nigdzie... Muszę jednak wszystkich miłośników życia w naturze uprzedzić, że na mieszczucha czeka poza miastem wiele zasadzek i musi się wsi uczyć, a także dać się jej oswoić. I zapamiętać, że gdy się mieszka płot w płot, trudno nie przyglądać się każdego dnia życiu sąsiadów, tak samo jak oni naszemu.

Moje felietony do Country są właśnie opowieściami z takich zderzeniach uciekinierów z miasta z przyrodą, innym trybem życia i z sąsiadami, żyjącymi tu od lat czy nawet od pokoleń we własnym rytmie.

Mam nadzieję, że każdy z podobnej jak moja uliczki, kto odnajdzie tu jakiś fragment wydarzeń ze swojego życia, uśmiechnie się.

Im więcej się przecież śmiejemy, tym jesteśmy zdrowsi...

Książka "Cały rok na wsi" - Teresa Jaskierny - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Te-Jot. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2020 r. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.