pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Całkiem nowe przygody Kubusia Puchatka. Czyli jak harcerze w Turcji...
książka:

Całkiem nowe przygody Kubusia Puchatka. Czyli jak harcerze w Turcji skarby odkrywali

Dane szczegółowe:
Wydawca: CURSOR
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 230 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788361080084
ISBN: 9788361080084
Data: 2010-07-19
pozycja niedostępna

Całkiem nowe przygody Kubusia Puchatka. Czyli jak harcerze w Turcji skarby odkrywali - Robert Niewiarowski - opis książki:

Turcja to miejsce gdzie Tomasz snuje historyczne gawędy, a Kuba rozgląda się za ukrytymi skarbami. Każde nowo zwiedzane miejsce wydaje się idealne do rozpoczęcia takich poszukiwań. I w końcu nie możliwe staje się możliwe - harcerze wpadają na trop prawdziwego skarbu. I chociaż Tomasz mówi, że prawdziwy skarb to piękno antycznych ruin i niezwykłych krajobrazów, sam staje Głównym Poszukiwaczem Skarbów.
Ta książka to zbeletryzowany przewodnik po Turcji, to zbiór gawęd mających zachęcić młodych ludzi do zainteresowania się historią, to Przygoda ojca i syna, całość okraszona dowcipnymi dialogami.
Książka pomyślana jest jako początek serii, w której harcerze z drużyny imienia Kubusia Puchatka zwiedzą prawie całą Europę, poznając historię Polski i reszty świata, tropiąc Skarby zamierzchłej przeszłości

Książka Całkiem nowe przygody Kubusia Puchatka. Czyli jak harcerze w Turcji skarby odkrywali - oprawa miękka - Wydawnictwo CURSOR.

Książka posiada 230 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Całkiem nowe przygody Kubusia Puchatka. Czyli jak harcerze w Turcji..."