pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Był sobie pies

Autor książki:

W. Bruce Cameron

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788366611696
ISBN: 978-83-6661-169-6
Data: 2020-06-15
10.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

BYŁ SOBIE PIES - KSIĄŻKA, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ EKRANIZACJI - PRZEDSTAWIA LOSY NAJBARDZIEJ WYSZCZEKANEGO BOHATERA WSZECH CZASÓW
Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie wypełnia na przestrzeni... kilku żyć.

Bailey jest zszokowany - po krótkim i smętnym życiu, jakiego doświadczył w postaci bezpańskiego kundla odradza się w ciele niesfornego szczeniaka. Kiedy trafia pod opiekę ośmiolatka Ethana, który kocha go całym sercem, odkrywa nowe oblicze - dobrego, poczciwego psiaka. Jednak życie u uwielbianej rodziny to nie koniec przygód Baileya. Ponownie odradza się w postaci kolejnego psa!
Był sobie pies to pokrzepiająca i pomysłowa historia. Doprowadza czytelnika do skrajnych emocji - jest jednocześnie uroczo zabawna i dotkliwie przejmująca.

Ta książka w piękny sposób pokazuje, że miłość nie zna granic oraz że nasi najbliżsi zawsze są przy nas. Najważniejsze przesłanie powieści głosi, że każda istota na ziemi urodziła się z misją.

WSZYSTKIE PSY IDĄ DO NIEBA... CHYBA ŻE MAJĄ NIEDOKOŃCZONE SPRAWY NA ZIEMI
_____
To napisana z ikrą, przejmująca powieść, która oczaruje nie tylko fanów zwierząt domowych. - Booklist

Książka "Był sobie pies" - W. Bruce Cameron - oprawa miękka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2020 r. Cena 10.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.