pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bursztynowy dym. Uciekinierzy. Księga pierwsza

Autor książki:

Kristin Cast

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 242 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788324582099
ISBN: 978-83-2458-209-9
Data: 2015-10-22
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Drzwi bestsellerowego cyklu Dom Nocy są już zamknięte, lecz Kristin Cast uchyla nowe, zapraszając miliony fanów do swej fascynującej opowieści.

W świecie równoległym do naszego Furie strzegą potępionych dusz, skazanych na wieczne cierpienie za zniszczenie i chaos, który wywoływały za życia. Ktoś jednak otworzył celę i najstraszliwsze zło przekroczyło barierę rozdzielającą światy.

Furie wysyłają wojownika - własnego syna Aleka - by spróbował zagnać uciekinierów z powrotem do Tartaru. Alek jest wielkim, lecz niedoświadczonym wojownikiem, sam nie zdoła sprostać zadaniu. Pomóc może mu Ewa - piękna dziewczyna, dorastająca w świecie pełnym miłości i tajemnic.

Alek i Ewa muszą się odnaleźć i odkryć nawzajem swe moce, by wspólnie zapobiec katastrofie i uratować wszystko, co dla nich ważne.

Wplatając elementy mitologii w świetną narrację, którą jej fani znają już z cyklu Dom Nocy, Kristin Cast snuje olśniewającą i emocjonującą opowieść będącą początkiem nowego cyklu..

Książka "Bursztynowy dym. Uciekinierzy. Księga pierwsza" - Kristin Cast - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 242 stron i została wydana w 2015 r.