pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Burning with Desire

Autor książki:

Natalia Antczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
EAN: 9788383206585
ISBN: 978-83-8320-658-5
Data: 2023-05-09
25.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Evelyn Harrington większość życia poświęciła na rozwijanie kariery. Jej upór i determinacja sprawiły, że w młodym wieku założyła kancelarię i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w prawniczym świecie. Od zawsze musiała mieć wszystko pod kontrolą, nie przewidziała jednak, że jedyna spontaniczna decyzja tak bardzo namiesza w jej życiu.

Kiedy po imprezie obudziła się w obcym łóżku, cały jej dotychczasowy porządek został zaburzony. Prawniczka marzyła wyłącznie o tym, by zapomnieć o poprzedniej nocy i wrócić do własnej rutyny. Tylko że mężczyzna, obok którego się obudziła, nie był nieznajomym z klubu i nie mogła szybko o nim zapomnieć. To najlepszy prawnik w mieście - Ryan Ashrever.

Kiedy tym razem Evelyn i Ryan spotykają się na sali sądowej, i to po przeciwnych stronach barykady, napięcie wisi w powietrzu. A wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Ryan zaczyna wykazywać wobec niej większe zainteresowanie, niż powinien.

Czy pomimo zasad, którymi się kieruje, Evelyn zdoła zaufać mężczyźnie, który wydaje się gotowy złamać każdą z nich, aby tylko się do niej zbliżyć Opis pochodzi od Wydawcy.

Książka "Burning with Desire" - Natalia Antczak - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2023 r. Cena 25.66 zł. Zapraszamy na zakupy!