pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bułgarska riwiera. Przewodnik Marco Polo

Autor książki:

Ralf Petrov, Daniela Schetar

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 124 s.
Wymiar: 105x191 mm
EAN: 9783829766579
ISBN: 978-38-2976-657-9
Data: 2009-03-26
Cena wydawcy: 26.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Zachwycające plaże i zaciszne zatoki, dziewicze lasy i romantyczne miasteczka nad ciepłym, błękitnym morzem...". Wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego ciągnie się pas jasnej plaży - "Złotych Piasków". Windsurferzy tańczą na falach pod lekką bryzą, mali architekci przy linii wody budują warowne zamki, a nastolatki grają w siatkówkę plażową. Po dniu spędzonym nad morzem turyści do późna przesiadują w prostych restauracjach i oświetlonych neonami barach plażowych, dopóki nie zacznie się zabawa w dyskotekach. Na gości czekają nowoczesne i komfortowe hotele, wyśmienita kuchnia śródziemnomorska, doskonała oferta rekreacyjna i dobre kluby. Nie wszystkie kwatery są wyremontowane, zwłaszcza hotele niższej kategorii i pola kempingowe pozostawiają wiele do życzenia, rekompensuje to jednak z nawiązką uprzejma obsługa, czyste plaże i najniższe ceny w Europie.
"Bułgarska Riwiera" - przewodnik Marco Polo - oddaje współczesny styl życia i spełnia oczekiwania ludzi młodych; jest dynamiczny, radosny i pełen luzu.

Książka "Bułgarska riwiera. Przewodnik Marco Polo" - Ralf Petrov, Daniela Schetar - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 124 stron i została wydana w 2009 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]