pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bronisław Kaper. Od początku do końca
Tytuł książki:

Bronisław Kaper. Od początku do końca

Autor książki:

Andrzej Krakowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Blue Bird
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788393259328
ISBN: 978-83-9325-932-8
Data: 2019-10-07
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Bronisław Kaper. Od początku do końca - Andrzej Krakowski - opis książki:

Rozmowa, którą czytelniku trzymasz w ręku, odbywa się w przestrzeni wirtualnej i czasie nierzeczywistym, a mimo to jest prawdziwa. Uczestniczą w niej trzy osoby. Wybitny, światowej sławy kompozytor muzyki filmowej, zaprzyjaźniona z nim od czterech dekad archiwistka oraz autor tej książki. Pierwszych dwoje nie żyje już od wielu lat. Odeszli jeszcze w poprzednim tysiącleciu. Jednak czuję się tak, jakbym był z nimi w tym samym pomieszczeniu i czas dla nas się zatrzymał. A raczej cofnął. Obserwuję ich gesty i mimikę, słucham często ironicznej w tonie rozmowy, a od czasu do czasu przerywam i wtrącam swoje uwagi? Skąd się znamy i co nas łączyło, dowiecie się pokrótce.

Kim był Bronisław Kaper?
Dlaczego tak mało wiemy o tym polskim zdobywcy Oscara?
Jest to pierwsza monografia na świecie, poświęcona temu wybitnemu kompozytorowi, głównie muzyki filmowej i teatralnej. Jego życie to też przekrój historii Hollywoodu. W tle gwiazdy filmowe z prawdziwego zdarzenia, wielcy producenci filmowi, genialny reżyserzy.

Książka „Bronisław Kaper. Od początku do końca” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Blue Bird. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Andrzej Krakowski - autor m.in.: