pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Broń, która zmienia świat. Krucjaty różańcowe odmieniają bieg historii + GRATIS!

Autor książki:

Aleksandra Polewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788375693409
ISBN: 978-83-7569-340-9
Data: 2012-10-22
Obniżka ceny! 21.88  24.90  3.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzięki różańcowi człowiek nie musi być bezbronny wobec historii ani władców supermocarstw. Modlitwa na nim ma tak potężną moc, że jest w stanie zmienić nawet bieg dziejów niezależnie od epoki, położenia geograficznego, ustroju, stopnia komplikacji stosunków międzynarodowych czy skali bezprawia. Wydarzenia opisane w niniejszej książce są tego dowodem: Cud nad Wisłą, niezwykłe ocalenie w Hiroszimie, cud różańcowy w Austrii, rewolucja różańcowa na Filipinach, krucjaty różańcowe (1962-2012) i wiele innych

Książka "Broń, która zmienia świat. Krucjaty różańcowe odmieniają bieg historii" - Aleksandra Polewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2012 r. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Do każdego zamówionego egzemplarza dodajemy GRATIS!:

Dotyk Nieba - okładka książki
Elżbieta RumanDotyk Nieba

"Każdego dnia Niebo, wsłuchawszy się w ludzkie prośby i modlitwy, może wkroczyć w nasze życie i cudownie je odmienić. Nasi polscy błogosławieni i święci, których tak wielu wydała Polska na przestrzeni wieków, z miłością przychodzą ku nam wchodząc w naszą codzienność, nasze troski i nieszczęścia, niosąc ludziom tę niebiańską, cudowną pomoc i ukojenie. Udowadnia to autorka, Elżbieta Ruman, która przemierza Polskę i dokumentuje owe fakty.


Bohaterowie opisanych w książce historii opowiedzą nam o - nieraz bardzo zdumiewających, ale jak najbardziej cudownych i udokumentowanych - ingerencjach Nieba w swoim życiu. Zaświadczą nam o tym na przykład mieszkańcy niewielkiej Lipnicy, skąd wywodził się św. Szymon, nasz XV-wieczny święty, zaświadczy rodzina państwa Gawlików z Wilamowic, wdzięczna za pomoc św. arcybiskupowi Józefowi Bilczewskiemu, zaświadczą również małżeństwa i rodziny, które modliły się o wstawiennictwo do naszego wielkiego rodaka, Sługi Bożego Jana Pawła II.


Te i wiele innych opisanych tu historii dowodzą, że Niebo jest blisko nas, a Jego cudowny dotyk jest zawsze odpowiedzią na nasze prośby..."

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]