pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bracia Slater Alannah

Autor książki:

L.A. Casey

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366338678
ISBN: 978-83-6633-867-8
Data: 2019-08-29
20.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Dalszy ciąg piątego tomu powieści. Kontynuacja bestsellerowej serii irlandzkiej pisarki L.A. Casey.

Alannah Ryan zmaga się z demonami: nawiedzająca ją w snach twarz zamienia jej noce w koszmar. Zachowuje to dla siebie, chcąc chronić ukochanego, uginającego się pod ciężarem własnych problemów. Jednak strach zaczyna całkowicie ją pochłaniać. Damien Slater wiedzie życie, jakiego zawsze pragnął, i ma u swojego boku kobietę, którą kocha. Zauważa jednak, że Alannah tłumi w sobie coś, co ją niszczy.

Czy zdoła dotrzeć do ukochanej? Czy udowodni, że jego miłość jest wieczna?
__
L.A. Casey - bestsellerowa autorka The New York Times i USA Today. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz "czarowania" kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy "Dominic" z serii Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. "Dominic" według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

Książka "Bracia Slater Alannah" - L.A. Casey - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.92 zł. Zapraszamy na zakupy!