pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bomba w windzie
Tytuł książki:

Bomba w windzie

Autor książki:

Łukasz Gołębiewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jirafa Roja
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788361154693
ISBN: 978-83-6115-469-3
Data: 2011-01-27
22.68  24.00  1.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Akcja powieści dzieje się w Londynie, bohater - Richard Burton - został uwięziony w szybie windy, prawdopodobnie w wyniku wybuchu podłożonej przez terrorystów bomby. Niepewny czy i kiedy nadejdzie pomoc, bez wody i jedzenia, snuje opowieści o swoich wcześniejszych spotkaniach ze śmiercią. To książka o umieraniu, o lękach, o samotności, ale napisana z humorem i pełna przygód.
"Samotność bez prawa wyboru to więzienie. W więzieniu od szaleństwa ratują wspomnienia. Angielski bohater nowej książki Łukasza Gołębiewskiego, zamknięty w windzie wiszącej gdzieś między piętrami budynku zniszczonego wybuchem bomby, przypomina sobie niewiarygodne zdarzenia jakich był uczestnikiem w czasie swego brawurowego, prowadzonego na krawędzi śmierci życia. Czy rzeczywiście wszystko to mu się przydarzyło Czy Richard Burton istniał naprawdę Jaka jest granica pomiędzy wspomnieniem a mistyfikacją Autor do końca trzyma czytelnika w niepewności" - napisał o powieści Grzegorz Sowula, recenzent Rzeczpospolitej".

Książka "Bomba w windzie" - Łukasz Gołębiewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Jirafa Roja. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2011 r. Cena 22.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Łukasz Gołębiewski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Jedzenie pod wpływem emocji - okładka książki

Jedzenie pod wpływem emocji

Kamila Czepczor, Anna Brytek-Matera
Emocje i motywacja - okładka książki

Emocje i motywacja

Brian Parkinson, Andrew M. Colman (red.)