pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 240x168 mm
EAN: 9788383521589
ISBN: 978-83-8352-158-9
Data: 2023-11-17
34.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tak śmiesznie chyba jeszcze nie było!

Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włącza się trzecia wybitna postać - Wojciech Karolak. Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów! We trójkę wspominają dawne czasy, historie miłosne, PRL, jazz i całą plejadę słynnych artystów: Koftę, Urbaniaka, Ptaszyna Wróblewskiego, Dobrowolskiego i wielu innych. Autorzy opowiadają masę anegdot, bezlitośnie punktują przeróżne absurdy, okraszając tekst brawurową twórczością Marii Czubaszek i sporą dawką abstrakcyjnego humoru najwyższej próby. Czytelnicy dowiedzą się m.in. kiedy Pani Maria bywała zazdrosna, czemu mierzyła z nabitej broni do milicjanta, jak jazzmani pili wódkę w Krakowie, dlaczego szwedzka policja myślała, że Karolak zastrzelił świnkę morską, oraz z jakiego właściwie powodu zaproponowano Marii Czubaszek BOKS NA PTAKU.

Wszystkie teksty Marii Czubaszek, które znajdują się w tej książce, pochodzą z cudem odnalezionej w "piwnicy", wysmaganej wiatrem i wychłodzonej mrozem walizki leżącej wcześniej wśród kilkunastu kołpaków do opla.

Artur Andrus

Książka "Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak" - Maria CZubaszek, Wojciech Karolak, Artur Andrus - oprawa twarda - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2023 r. Cena 34.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.