pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bois-Maury 4. Wasyl
Tytuł książki:

Bois-Maury 4. Wasyl

Autor książki:

Hermann Huppen, H. Yves

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 215x290 mm
EAN: 9788379612512
ISBN: 978-83-7961-251-2
Data: 2015-09-29
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Wieże Bois-Maury. Tom 8. Seldżuk
Wieże Bois-Maury. Tom 8. Seldżuk 30.03 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wieże Bois-Maury. Tom 7. William
Wieże Bois-Maury. Tom 7. William 30.03 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wieże Bois-Maury. Tom 9. Khaled
Wieże Bois-Maury. Tom 9. Khaled 30.03 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wieże Bois-Maury 5. Alda
Wieże Bois-Maury 5. Alda 30.03 zł pozycja dostępna!

Polski wątek w jednej z najsłynniejszych sag komiksowych. Przed nami Wasyl, czwarta już odsłona cyklu "Bois-Maury". Kolejny tom wielkiej, komiksowej serii historycznej to niezwykłą wyprawą na ziemie Rusi Moskiewskiej. Aymar de Bois-Maury toczył walkę o odzyskanie swego dziedzictwa aż do tragicznego końca... Ale dzieje rodu nie ograniczają się tylko do losów jednego człowieka. Przygody rodu de Bois-Maurych zaczęły się na długo przed historią Aymara. I będą rozgrywać się jeszcze wiele stuleci później!
Idąc tropem tej myśli, Hermann i jego syn Yves H. z brawurą i talentem kontynuują cykl komiksów poświęconych jednej z najsłynniejszych rodów komiksu. W czwartej odsłonie zapraszają wraz z naszymi bohaterami na wyprawę do Rusi, związaną z próbą obalenia Cara Borysa Godunowa przez Dymitra, zwanego Samozwańcem. Wśród zaangażowanych w ten konflikt ludzi jest również potomek rodu de Bois-Maury - młody towarzysz polskiej chorągwi husarskiej...

Wydawnictwo Komiksowe opublikowało już kilka komiksów tego rodzinnego duetu - "Stacja 16", której akcja dzieje się na pokrytym lodem radzickim archipelagu i "Bez przebaczenia" - mistrzowski western nawiązujący do klasyki gatunku. Polecamy!

Książka "Bois-Maury 4. Wasyl" - Hermann Huppen, H. Yves - oprawa twarda - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Hermann Huppen, H. Yves - autor m.in.: