pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa do codziennego rozważania

Autor książki:

Carver Alan Ames

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 120x180 mm
EAN: 9788365847294
ISBN: 978-83-6584-729-4
Data: 2018-01-17
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Jak niebo otwiera się, by wylewać swoją życiodajną wodę, tak Moje serce otwiera się, by wylewać Moją życiodajną miłość. Tak jak deszcz pada na wszystkich ludzi, którzy stoją na otwartej przestrzeni, tak Moja miłość pada na wszystkich ludzi, którzy nie chronią się przed nią w objęciach zła." FRAGMENT
Bóg mówi do Ciebie każdego dnia. CARVER ALAN AMES, mistyk i autor bestsellera Oczami Jezusa, w szczególny sposób doświadcza daru niezwykłej obecności Boga. Jego najnowsza książka zawiera niesamowite przesłania Trójcy Świętej na każdy dzień roku.

Napełniaj się codziennie Bożymi słowami pełnymi miłości i korzystaj z bezcennych duchowych wskazówek, w jaki sposób dążyć do zbawienia w każdej minucie życia. Za sprawą tej książki poczujesz Bożą bliskość i doświadczysz Jego niezwykłej troski.

Ames kolejny raz odsłania swoją intymną relację z Bogiem - taką, za którą tęskni każdy, kto choć przez chwilę doświadczył głębi Bożej obecności. Po lekturze tych "nieziemskich" przesłań pozostaje pragnienie, by coraz lepiej poznawać Pana, uczyć się prawdziwej miłości i coraz szerzej otwierać oczy na to, co niewidzialne.

ANNA MALEC, ALETEIA.PL

Książka "Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa do codziennego rozważania" - Carver Alan Ames - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]