pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Dziękuję. Modlitwa dziecka
Dziękuję. Modlitwa dziecka 4.99 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Przepraszam. Modlitwa dziecka
Przepraszam. Modlitwa dziecka 4.75 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Mamusia i krokodyl Kamilka
Mamusia i krokodyl Kamilka 2.83 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Sztuka latania
Sztuka latania 20.31 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Blogowe dbajki (+ CD mp3)
książka:

Blogowe dbajki (+ CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: dbajki
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 58 s.
Wymiar: 240x220 mm
EAN: 9788363033040
ISBN: 978-83-63033-04-0
Data: 2011-12-12
Cena wydawcy: 49.00 złpozycja niedostępna

Blogowe dbajki (+ CD mp3) - opis książki:

W książce i audiobooku Blogowe dbajki zamieszczone są najpiękniejsze bajki wybrane w konkursie dla blogerów organizowanym przez Onet i wydawnictwo dbajki.pl. Połączenie słów: dbanie i bajki, to proste historie dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, które pomagają im odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych, a rodzicom czerpać inspirację do mądrego wychowywania i nawiązywania głębszych relacji z dziećmi. Zbiór blogowych dbajek to wyjątkowy podarunek. Tutaj razem, dorośli i dzieci, wyruszają w wyobrażony, fantastyczny świat, by się czegoś nauczyć o innych, przeżyć i zrozumieć siebie. Bajka-dbajka jest sposobem wspomagania rozwoju psychicznego dziecka, daje mu poczucie bezpieczeństwa, buduje zaufanie do innych i wpływa na poczucie własnej wartości. (dr Maria Molicka ) Wszystkie dbajki umieszczone w tym zbiorze są wartościowe. Każda dotyczy innego tematu, między innymi rozstania, choroby bliskiej osoby, adaptacji w przedszkolu, szkole, oswojenia się z wizytą u lekarza, lęku przed ciemnością, odczuwania inności czy poczucia własnej wartości. Bajki w audiobooku czytają Dorota Deląg, Maria Seweryn, Marta Kuligowska, Patrycja Markowska, Maciej Orloś. Książka w prezencie Domonoś, odlotka i inne dziwolągi z mojej okolicy: Potężny Krzakozaurus, na którego grzbiecie mały chłopiec może bezpiecznie przemierzać miasto, Domonoś przynoszący kolorowe domki na szare betonowe osiedle, dziura w murze prowadząca filozoficzną dyskusję z tymże murem Dziwne i zabawne stwory, jakie zobaczycie i o których przeczytacie w tej książce, można spotkać wszędzie. Wystarczy dobrze się rozejrzeć.
Opowieści o niezwykłych stworzeniach zaludniających dziecięcą wyobraźnię, na pozór oderwane od rzeczywistości, to zagłębie dziecięcych potrzeb, marzeń, a także strachów, lęków i problemów. Wsłuchajmy się w nie.
Każda z tych historii może być pretekstem do rozmów z dzieckiem o tym, co ono czuje, o czym myśli, czego pragnie i czego się boi, ale przede wszystkim może stać się punktem wyjścia do wspólnego tworzenia własnych szalonych opowieści i zadziwiających obrazów.
Historie opowiedziane i zilustrowane przez Jovankę Tomaszewską i Wojtka Kołyszko są przeznaczone dla dzieci i dla dorosłych, dla miłośników bajek i opowiadań fantastycznych, ale także dla wszystkich, którzy w natłoku codzienności marzą o tym, by móc się zatrzymać i pomarzyć.

Książka „Blogowe dbajki (+ CD mp3)” - oprawa twarda - Wydawnictwo dbajki.

Książka posiada 58 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Blogowe dbajki (+ CD mp3)"