pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bliźniaczka

Autor książki:

Preston Natasha

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788366380776
ISBN: 978-83-6638-077-6
Data: 2020-10-14
Cena wydawcy: 28.91 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy istnieje siła, która byłaby w stanie rozerwać więzy siostrzanej miłości?
Po rozwodzie rodziców drogi 10-letnich bliźniaczek Ivy i Iris się rozeszły. Ivy zamieszkała z ojcem, a Iris z matką. Ich losy splatają się ponownie po tym, jak kilka lat później w tragicznym wypadku ginie matka dziewczynek.
Pogrążona w żałobie Iris wprowadza się do domu ojca i Ivy. Pierwsze tygodnie dziewczyna spędza w niemal całkowitej ciszy. Jedyną osobą, z którą dzieli swoje lęki, jest siostra. Ivy wyciąga do Iris pomocną dłoń, oferując jej wsparcie i zrozumienie. Czyżby los uśmiechnął się do niej, zsyłając jej bliźniaczkę najcudowniejszą z pocieszycielek?
Ivy obiecuje siostrze, że zawsze będą razem i nic nigdy ich nie rozłączy. Niespodziewanie jednak w jej życiu zaczynają się dziać dziwne rzeczy Jej przyjaciele i chłopak, Tyler, są oczarowani Iris. Ivy czuje, że znika z własnego życia. A może to tylko jej wymysły związane z traumą po wypadku? Bo przecież wydarzył się wypadek, prawda?
Czy Ivy traci rozum, czy Iris faktycznie próbuje przejąć życie swojej siostry?

Książka "Bliźniaczka" - Preston Natasha - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2020 r.