pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Blisko mnie

Autor książki:

Amanda Reynolds

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366134157
ISBN: 978-83-6613-415-7
Data: 2018-10-15
24.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie może sobie przypomnieć, dlaczego boi się własnego męża
Po nieszczęśliwym upadku ze schodów Jo Hardings budzi się w szpitalu. Okazuje się, że cierpi na częściową amnezję i nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku.

Chociaż mąż i dzieci zapewniają Jo, że wszystko jest w porządku, kobieta zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Wydaje się, że wszyscy skrywają przed nią mroczne tajemnice.

Kiedy Jo łączy ze sobą wydarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy, jest już pewna, że rodzina chce, aby nigdy nie odzyskała pamięci. Czy to możliwe, że zrobiła coś złego? Czy nie była tak dobrą żoną i matką, jak chciałaby wierzyć?
__
"Blisko mnie to porywający dramat psychologiczny pod wieloma względami: o rodzicu starającym sobie poradzić z opuszczonym gniazdem, poszukiwaniu własnej wartości, zmieniającej się więzi między rodzicami i dorastającymi dziećmi, a także między mężem i żoną. Dla fanów suspensu, zwłaszcza z kobiecej perspektywy."
"Take A Break Magazine"
__
O autorce
Amanda Reynolds - na rynku wydawniczym zadebiutowała mocną powieścią "Blisko mnie". Na pytanie dlaczego tak późno zajęła się pisarstwem odpowiada, że musiała poczekać na odpowiedni moment aby poczuć, że wreszcie ma do opowiedzenia odpowiednią historię. Obecnie zajmuje się tylko pisaniem książek. Jest również mentorką debiutujących autorów.

Książka "Blisko mnie" - Amanda Reynolds - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.