pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Blisko i bezpiecznie
Tytuł książki:

Blisko i bezpiecznie

Autor książki:

Jan Karon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 564 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788377858684
ISBN: 978-83-7785-868-4
Data: 2016-03-21
30.08  39.00  8.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ciepła i pogodna opowieść o społeczności małego Mitford, która urzekła miliony osób na całym świecie
Po pięciu latach emerytury i przerwie w pełnieniu obowiązków pastora w Lord s Chapel ojciec Tim Kavanagh i jego żona Cynthia wracają do Mitford. po "wakacyjnej" wyprawie do ziemi jego irlandzkich przodków.

Ciesząc się z tego, ojciec Tim odczuwa dotkliwy brak czegoś, co dotąd nierozerwalnie związane było z jego życiem w Mitford - ambony. Jednak gdy ktoś chce mu umożliwić głoszenie kazań, dochodzi do wniosku, że tak naprawdę wcale już tego nie potrzebuje. Być może utracił pasję?
Tymczasem adoptowany syn ojca Tima, Dooley, zmaga się z namiętnością do pięknej i utalentowanej Lace Turner oraz marzeniem, aby na wsi objąć praktykę weterynaryjną. Brat Dooleya, Sammy, nadal wściekły na matkę za to, że go porzuciła, niszczy jedną z cennych rzeczy ojca Tima, a Hope Murphy, właścicielka Księgarni Szczęśliwych Zakończeń, staje przed niebezpieczeństwem utraty nienarodzonego dziecka i biznesu, na który ciężko pracowała.

W czasie gdy dzieje się to wszystko, swoje podwoje otwiera Wanda s Feel Good Café, dzięki internetowej grze słownej rozkwita pewien romans, była burmistrz Mitford rozpoczyna kampanię o reelekcję, a tygodnik "Muse" zadaje niepokojące pytanie: "Czy Mitford nadal dba o swoich?".

Książka "Blisko i bezpiecznie" - Jan Karon - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 564 stron i została wydana w 2016 r. Cena 30.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jan Karon - autor m.in.:
Produkty podobne:
W moim Mitford - okładka książki

W moim Mitford

Jan Karon
Jesień - okładka książki

Jesień

Karl Ove Knausgard
Zawód ojca - okładka książki

Zawód ojca

Sorj Chalandon
Grzechy Sevina - okładka książki

Grzechy Sevina

Ward Penelope