pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Błękit. Tom 1. Recall
Tytuł książki:

Błękit. Tom 1. Recall

Autor książki:

Alex Aragon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Witanet
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Wymiar: 148x209 mm
EAN: 9788365482471
ISBN: 978-83-6548-247-1
Data: 2017-04-10
Cena wydawcy: 37.80 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Błękit
Błękit 20.16 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Błękit
Błękit 32.33 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Miłość ma twoje imię
Miłość ma twoje imię 27.69 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Marieke naga
Marieke naga 21.80 zł pozycja dostępna!

Błękit. Tom 1. Recall - Alex Aragon - opis książki:

Błękit - tom I: Recall to kilka nowel autorstwa Alexa Aragona. Powstały one na przestrzeni kilku lat. Tematem nowel jest miłość, a w większości nowel czołową postacią jest Bóg.

Autora ciekawi człowiek. Jak twierdzi Autor, jest to jedyna istota żyjąca na Ziemi, która ją niszczy. Zabija z innych powodów niż reszta stworzeń. Ludzie mają rozum i uczucia jednak potrafią być okrutni, mściwi, niegodziwi, chciwi, przekupni, itp. Lista "złych cech"jest długa. Jednak tylko człowiek jest zdolny kochać bezinteresownie i prawie bezwarunkowo. Spośród dwóch płci, Autor uznaje kobietę za lepszą część ludzkiego rodu. Dlatego w nowelach kobieta jest głównym bohaterem. Drogie jest mu poświęcenie, wybaczenie, a głównie miłość. Miłość przez duże "M". W utworach nie występują supermani, spidermani, batmani i inni superbohaterowie. Niektórzy bohaterowie są super tylko dlatego, że zostało im to dane przez "Najwyższą Miłość".

Alex Aragon urodził się w Warszawie. Wychowywał się u babci w Brwinowie, odległym około 20 km od centrum stolicy. Ukończył technikum energetyczne. Po zakończeniu technikum pracował około roku w branży elektrycznej. Potem zaczął pracę w cukierni. W roku 1979 poznał dziewczynę, która została jego przyjacielem, a później żoną. W 1985 roku wspólnie wyjeżdżają do Kanady, gdzie mieszkają do dzisiaj. Mają jedną córkę, która urodziła się w Montrealu

Książka „Błękit. Tom 1. Recall” - oprawa miękka - Wydawnictwo Witanet. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Alex Aragon - autor m.in.: