pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bioterapia wczoraj i dziś. Medycyna energetyczna w teorii i praktyce

Autor książki:

Jerzy Strączyński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367014212
ISBN: 978-83-6701-421-2
Data: 2021-10-05
27.87  39.90  12.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Starożytna wiedza i zgromadzone na przestrzeni tysiącleci doświadczenie na temat relacji kosmos - człowiek - środowisko naturalne na wyciągnięcie ręki!
Jerzy Strączyński - uzdrowiciel, bioterapeuta, nauczyciel - dzieli się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, wprowadzając czytelnika w arkana medycyny energetycznej. Przedstawia najważniejsze zagadnienia i metody stosowane w medycynie energetycznej, bioenergoterapii i samouzdrawianiu oraz prezentuje szereg uzdrawiających technik.

Tradycja uzdrawiania jest tak długa i bogata jak historia medycyny, a naturalne formy leczenia znane były już w starożytności. Medycyna ajurwedyjska, tybetańska i tradycyjna medycyna chińska od najdawniejszych czasów dowodzą niepodważalnej zależności między ciałem, umysłem i duchem. Jedynie utrzymanie harmonii na każdym z poziomów gwarantuje zachowanie pełni zdrowia i dobrego samopoczucia. Radiestezja i bioenergoterapia, odkąd pojawiły się w naszym życiu społecznym, wywarły duży wpływ na świadomość ludzi.

Podążając ścieżką wyznaczoną przez autora:
dowiesz się, na czym polega fenomen bioenergoterapii, poznasz rodzaje bioterapii, zasady działania i efekty, jakie przynosi, odkryjesz techniki postrzegania pozazmysłowego.

Książka "Bioterapia wczoraj i dziś. Medycyna energetyczna w teorii i praktyce" - Jerzy Strączyński - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]