pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Biologia. Pięćdziesiątka przed maturą

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medyk
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Wymiar: 210x298 mm
EAN: 9788366866034
ISBN: 978-83-66866-03-4
Data: 2021-03-31
32.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


BIOLOGIA – PIĘĆDZIESIĄTKA PRZED MATURĄ to zbiór 50 rozbudowanych zadań skonstruowanych w formule matur wydawanych w maju oraz w czerwcu przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Przyszły maturzysta znajdzie tutaj okazję do solidnej powtórki wybranych zagadnień, rozbudowany schemat oceniania zwierający obszerne komentarze, wskazówki oraz możliwość wcielenia się w rolę egzaminatora.

Wszystko to pomoże zdającemu w samodzielnym wyćwiczeniu i zrozumieniu sposobów udzielania odpowiedzi. Zadania różnią się poziomem trudności dlatego ze zbioru korzystać mogą nie tylko maturzyści, ale także uczniowie przygotowujący się do Olimpiady Biologicznej oraz wszelcy entuzjaści ciekawostek oraz łamigłówek przyrodniczych.

50 autorskich zadań maturalnych!
Rozbudowany schemat oceniania z komentarzami egzaminatora!
Zadania problemowe rozwijające myślenie przyczynowo - skutkowe i wiązanie faktów.

Autor Grzegorz Gola
Studiował przez 5 lat biologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Obecnie nauczyciel w XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie uczący biologii na poziomie rozszerzonym w programie polskim oraz w programach anglojęzycznych, związanych maturą międzynarodową (MYP oraz IB Diploma Programme). Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Podręcznik „Biologia. Pięćdziesiątka przed maturą” - oprawa Miękka - Wydawca: Medyk. Cena 32.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.