pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat
Tytuł książki:

Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat

Autor książki:

Robert Lanza, Bob Berman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373777118
ISBN: 978-83-7377-711-8
Data: 2015-03-27
26.09  39.90  13.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat - Robert Lanza, Bob Berman - opis książki:

Poznaj fenomen ciągłego modyfikowania się i upadania tez, na których jeszcze kilka lat temu opieraliśmy swoją wiedzę. Biocentryzm zakłada, że otoczenie każdego z nas jest zależne od obserwatora. Według tej teorii nie istnieje obiektywny obraz świata, a wszystko, co wokół siebie widzimy jest wytworem naszych umysłów stanowiącym subiektywną imitację prawdziwego wizerunku rzeczywistości. Częścią tej koncepcji jest również twierdzenie, że to nie wszechświat kreuje życie, ale właśnie życie tworzy wszechświat.

Lek. med. Robert Lanza od ponad czterdziestu lat przekracza granice nauki i uważany jest za jednego z czołowych badaczy na świecie. Napisał setki publikacji i dwadzieścia książek naukowych oraz opatentował wiele wynalazków. Jest również twórcą koncepcji o nazwie biocentryzm. Bob Berman to najbardziej poczytny astronom na świecie i twórca ponad tysiąca artykułów opublikowanych w pismach takich, jak Discover czy Astronomy.

Autorzy proponują nowe spojrzenie mówiące, że nasze współczesne teorie o fizycznym świecie nie sprawdzają się i nigdy nie zaczną, dopóki nie będą dotyczyć życia i świadomości. Z perspektywy biologa i astronoma odbezpieczają zatrzaski klatek, którymi ograniczyła się zachodnia nauka. Ich książka obala tezy, które dotychczas uznawaliśmy za pewnik i podważa nasz obecny sposób postrzegania rzeczywistości. Znajdziemy tutaj nowe idee powstania świata, celu i istoty życia, a nawet śmierci.

Jesteś twórcą wszechświata. Wykorzystaj to.

Książka „Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat” - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Biocentryzm. Kwantowość, człowiek, wszechświat"
Produkty podobne:
Moc samokontroli - okładka książki
Moc samokontroli Dawid Piątkowski
Tradycyjna Numerologia Chińska - okładka książki
Tradycyjna Numerologia Chińska dla Zachodu Zbigniew Królicki, Bogusław Białko