pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
książka:

Billy Graham. Taki jaki jestem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo THEOLOGOS
Rok wyd.: 2010
Oprawa: twarda
Ilość stron: 806 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788392700258
ISBN: 978-83-9270-025-8
Data: 2012-01-11
pozycja niedostępna

Billy Graham. Taki jaki jestem - Billy Graham - opis książki:

Billy Graham swoim poselstwem wiary poruszył serca i dusze milionów osób. Obecnie, po raz pierwszy, Billy Graham opowiada historię swojego życia. Wychwalany jako kaznodzieja świata, którego powołanie ewangelisty zaprowadziło do wielu narodów, od Europy po Azję, od największych stolic aż do najbardziej oddalonych miejsc. Jego krucjaty ewangelizacyjne objęły okres pięćdziesięciu lat, a on sam stał się współtwórcą historii oraz przyjacielem niemal każdego z prezydentów od czasów Eisenhowera. Dzięki swej wyjątkowej uczciwości był pionierem w reagowaniu na problemy społeczne (odmówił wygłoszenia kazania do segregowanej publiczności na południu Stanów).

W Taki, jaki jestem spogląda wstecz na to wszystko z ogromnym ciepłem i szczerością - wspominając swoje dzieciństwo na farmie, swoje pierwsze doświadczenia kaznodziejskie oraz ogromną międzynarodową reakcję na jego służbę, opartą na niewzruszonej wierze w Chrystusa. Billy Graham dzięki swoim krucjatom dotarł z ewangelią do ponad 200 milionów osób, a kolejne miliony słyszały go w telewizji lub oglądały filmy, w których głosił Słowo Boże. Był goszczony za Żelazną Kurtyną, w Chinach, Północnej Korei i na każdym kontynencie.

Taki, jaki jestem ukazuje Billy Grahama jako prostolinijnego i ciekawego człowieka, który jak zawsze z ujmującą szczerością wspomina swoje prywatne życie. Dzieląc się historią swojej duchowej podróży, wzruszająco opisuje swe codzienne radości i walki oraz głębokie oddanie żonie i rodzinie.

Książka „Billy Graham. Taki jaki jestem” - oprawa twarda - Wydawnictwo THEOLOGOS.

Książka posiada 806 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Billy Graham. Taki jaki jestem"
Kupujący tę pozycję zamówili również: