pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Bieszczady na rowerze. Atlas tras rowerowych

Dane szczegółowe:
Wydawca: COMPASS
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
Wymiar: 124x219 mm
EAN: 9788376057781
ISBN: 978-83-7605-778-1
Data: 2017-07-25
pozycja niedostępna

Bieszczady na rowerze. Atlas tras rowerowych - Roman Trzmielewski - opis książki:

Pragnąc ułatwić zwiedzanie Bieszczad na rowerze, przygotowaliśmy atlas tras rowerowych zawierający gotowe propozycje 30 wycieczek. Wycieczki ułożone są w pętle, z początkiem i końcem w tym samym miejscu. Jest to drugie wydanie przewodnika, ale praktycznie opracowane zupełnie od nowa. Ujęto w nim w większości nowe trasy, w oparciu o te same drogi przejazdu, co w poprzednim wydaniu. Trasy mają bardziej rekreacyjny charakter.

Projektując trasy, staraliśmy się, aby:
- każda pętla tworzyła atrakcyjną wycieczkę przy wykorzystaniu dróg przyjaznych rowerom, a równocześnie na trasie znalazły się ciekawe, godne zwiedzania obiekty, osobliwości przyrody i miejsca historyczne. Wybierając miejsce na punkt startowy, braliśmy pod uwagę łatwy dojazd i możliwość zaparkowania samochodu.

- pętle tworzyły 4-6-godzinne wycieczki z możliwością skrótu w przypadku zbyt trudnych odcinków, zmiany pogody, gorszego samopoczucia itp.

- pokryć trasami jak największy obszar bieszczadzkiej krainy, starając się wykorzystać większość dróg nadających się do jazdy rekreacyjnej.

- maksymalnie ułatwić nawigację na trasie; dlatego tam, gdzie to było możliwe, trasy biegną szlakami turystycznymi (głównie rowerowymi, ale także pieszymi i spacerowymi) lub używanymi ciągami komunikacyjnymi, i tylko niewielkie (niezbędne) fragmenty prowadzą ścieżkami nieoznakowanymi.

Książka „Bieszczady na rowerze. Atlas tras rowerowych” - oprawa miękka - Wydawnictwo COMPASS.

Książka posiada 180 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Bieszczady na rowerze. Atlas tras rowerowych"
Roman Trzmielewski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: