pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bielmo

Autor książki:

Janusz Janczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: DM Sorus
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788363768706
ISBN: 978-83-6376-870-6
Data: 2015-11-30
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejszą książkę pt. Bielmo autor poświęca upowszechnianiu idei braterstwa i miłości w świecie ludzi. Celowi temu służy fabuła powieści, przedstawiająca losy bohatera, który znalazł się nieoczekiwanie w innej rzeczywistości. Czytelnik będzie wraz z nim przeżywał niesamowite przygody, śledził jego stopniową przemianę i dojrzewanie do wypełnienia misji, którą wyznaczył mu Wszechświat. Czy zdoła tę misję zrealizować?
A oto jak poleca książkę autor:
Zaczerpnięty z fizyki kwantowej temat rzeczywistości równoległych jest przykładem nieodgadnionych możliwości człowieka do jednoczesnego życia w różnych światach.

Mając świadomość różnych wersji siebie samej/samego, możemy wybrać tę, która jest dla nas najbardziej przekonująca. To, czy potrafimy tego dokonać, zależy od nastawienia każdego z nas do życia i otwarcia się na Wszechświat.

Każdy ma możliwość praktykowania tego, co w tej książce zostało przedstawione. Bądźcie otwarci, a dokonacie niejednego przejścia między wymiarowego.

***
"Nie mogę już powiedzieć, że jednych kocham, a drugich nienawidzę. Gdy kochasz w taki sposób, to czynisz to w bardzo ograniczonym zakresie. Twoja miłość jest jak strużka, a nie jak ocean - ograniczona przez twój sceptycyzm. Cały czas dostrzegasz, że świat, który cię otacza, nie jest wart twojej miłości. Lecz to nieprawda. [...] By dostrzec prawdę, musisz na wszystko patrzeć poprzez swoje serce. Nie analizować tego, co obserwujesz - tylko kochać."

Książka "Bielmo" - Janusz Janczak - oprawa miękka - Wydawnictwo DM Sorus. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2015 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.