pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Biblioteczka przygody. Disney Kraina Lodu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Olesiejuk
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 200x135 mm
EAN: 9788382620283
ISBN: 978-83-8262-028-3
Data: 2021-09-20
20.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kraina Lodu to kolejny tytuł w Biblioteczce przygody, której czytelnicy mają szansę poznać losy bohaterów ulubionych filmów Disneya. Kraina Lodu, jak i inne powieści tej serii, jest emocjonująca i pełna zwrotów akcji. To historia o dwóch siostrach, prawdziwej miłości, a także o tym, że dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane.
Zanim królestwo Arendelle pokryło się lodem, jego mieszkańcy odliczali czas, obserwując kolejne pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. Pewnego dnia wszystko to, co znali, znika za sprawą czaru królowej Elsy. W środku lipca w królestwie pojawia się zima: mroźna, skuta lodem i zasypana śniegiem. W dniu koronacji Elsa, zamiast rozpocząć szczęśliwe i mądre panowanie, musi uciekać z rodzinnego zamku i ukryć się w górach. Podąża za nią młodsza siostra Anna, a wraz z nią dzielny młodzieniec Kristoff i renifer Sven. Czy uda się jej przekonać siostrę do powrotu i przywrócić lato w Arendelle? Czy Hans, którego młoda dziewczyna poznała w czasie koronacji Elsy, a który ją zauroczył, okaże się godny jej miłości? Czy Elsa nauczy się kontrolować swoją moc? I wreszcie czy do królestwa zawita lato?

Książka "Biblioteczka przygody. Disney Kraina Lodu" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2021 r. Cena 20.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.