pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Biblia Młodych. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu
Tytuł książki:

Biblia Młodych. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu

Autor książki:

bp Antoni Długosz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Kruk
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 210x260 mm
EAN: 9788375531992
ISBN: 978-83-7553-199-2
Data: 2016-03-04
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Ilustrowana Biblia dla dzieci
Ilustrowana Biblia dla dzieci 22.46 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Moja ilustrowana Biblia
Moja ilustrowana Biblia 20.91 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Biblia dla małego chrześcijanina
Biblia dla małego chrześcijanina 16.10 zł pozycja dostępna!

Biskup Antoni Długosz - znany jest z wielu programów telewizyjnych, książek oraz katechetycznych występów. Nosi piękne miano "biskupa od dzieci", wzbudza radość wszędzie, gdzie się pojawi. Ma swój niepowtarzalny sposób przybliżania najmłodszym Dobrej Nowiny. Wyjaśnia to następująco: "O Biblii mówię dzieciom w czasie teraźniejszym. To nie może być jak w bajce - za siedmioma górami, za siedmioma lasami. Czas teraźniejszy pozwala dzieciom być czynnym uczestnikiem wydarzenia. Biblia nie jest przecież wspomnieniem, jest księgą żywą, którą odczytywać będziemy do końca życia. Wydarzenia historyczne przeminęły, ale misterium trwa. Chrystus nadal pisze historię Zbawienia na kanwie naszego życia".

W tej bogato ilustrowanej książce bp Antoni Długosz barwnie opowiada o wydarzeniach biblijnych ze Starego i Nowego Testamentu, nie tylko zajmująco i stosownie do wieku swych słuchaczy, ale też - co bardzo ważne - pod kątem katolickim. Proponuje również młodemu Czytelnikowi odpowiedzi na ciekawe pytania oraz krótkie modlitwy. Książka przekazuje podstawową wiedzę biblijną.

Książka "Biblia Młodych. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu" - bp Antoni Długosz - oprawa twarda - Wydawnictwo Biały Kruk. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
bp Antoni Długosz - autor m.in.: