pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Białoruski snajper

Autor książki:

Leszek Szerepka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Sąsiedzi
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
EAN: 9788364505942
ISBN: 978-83-6450-594-2
Data: 2021-05-07
24.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Powieść Białoruski snajper czerpie najlepsze wzory z powieści Toma Clancy ego czy Roberta Ludluma. Jest doskonale osadzona we współczesnych realiach białoruskich, dlatego pozwala lepiej zrozumieć zarówno istotę tamtejszego reżimu, jak i motywację tych, którzy nie wahają się ryzykować życiem, aby go obalić. Autorytarny system traktuje ludzi instrumentalnie, zwalcza ich solidarność i niezależność, monopolizuje prawdę i narzuca własny kodeks zasad postępowania. Oleg Prybyłowski, wierny pretorianin białoruskiego prezydenta, przekonuje się o tym, kiedy postawiony przed wyborem, postanawia walczyć w obronie swojej wielkiej miłości oraz dla zachowania poczucia własnej godności. Na swojej drodze spotyka Pawła Szereta, dziennikarza, który od wielu już lat próbuje odkryć mroczną tajemnice białoruskiego szwadronu śmierci. Obaj rzucają wyzwanie cynicznemu i bezwzględnemu dyktatorowi.
Zadanie, które Oleg podejmuje się wykonać, żeby zdemaskować zbrodniczy system i ocalić swoją dziewczynę, jest na granicy życia i śmierci.

Książka "Białoruski snajper" - Leszek Szerepka - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Sąsiedzi. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.