pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Biała Wieszczbiarka
Tytuł książki:

Biała Wieszczbiarka

Autor książki:

Małgorzata Król

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 126 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788381195652
ISBN: 978-83-8119-565-2
Data: 2019-12-02
29.78  39.90  10.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Biała Wieszczbiarka" Małgorzaty Król niezwykła opowieść o przenikających się światach - tym widzialnym i niewidzialnym.

Kolejna książka autorki, która wprowadza czytelnika w świat, którego nie widać na pierwszy rzut oka? Opowiada o Istotach, współistniejących razem z nami, ingerujących w nasze życie, mówi o energii Wszechświata, o miłości, pięknie, dobrych uczynkach, poszukiwaniu własnej drogi i umiejętności otwarcia się na inne rzeczywistości.

Anna podczas narodzin otrzymuje duszę, która staje się jej towarzyszką i niejednokrotnie wskazuje jej właściwą drogę, przypominając o swoim istnieniu. Dziewczyna obdarzona zostaje niezwykłym darem - widzi aurę przyrody, zwierząt, a nawet ludzi. W ziemskiej wędrówce towarzyszy jej istota nie z tego świata, która jako przyjaciel zawsze jest obok niej. Ukazuje się on w różnych postaciach, w momentach, gdy dziewczyna bardzo potrzebuje jego obecności.

Anna poszukuje swojej własnej drogi i przeznaczenia. Trafia do małego domku w górach, zamieszkałego przez babcię Adelę. To właśnie tutaj życie dziewczyny zmienia się diametralnie. Odnajduje to czego szukała, a nawet więcej?
Jakie tajemnice skrywa starsza kobieta i miejsce do którego trafia Anna. Jak potoczą się losy dziewczyny i jakie okaże się jej przeznaczenie?

Książka "Biała Wieszczbiarka" - Małgorzata Król - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 126 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Małgorzata Król - autor m.in.:
Produkty podobne:
Miłość ponad wszystko - okładka książki

Miłość ponad wszystko

Małgorzata Król