pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Autor książki:

Tosha Silver

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365442000
ISBN: 978-83-6544-200-0
Data: 2016-05-25
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bezgraniczna otwartość to zachwycająca, pełna mądrości, radości i świeżego spojrzenia książka, której przesłanie sprowadza się do prostej zasady: pozwól Boskości kierować twoim życiem, a porzucisz wreszcie ciężki bagaż nadziei, lęków i zmagań z rzeczywistością. Pomaga odpowiedzieć na pytania, które zadaje sobie każdy z nas: "Jak przestać się martwić?", "Jak poczuć się bezpiecznie?" czy - najważniejsze ze wszystkich - "Kim jestem?".

Jak zapewnia autorka, Tosha Silver, wsłuchanie się w głos wewnętrznej Boskości pozwala odnaleźć zgodny z zamysłem Wyższej Organizującej Zasady życiowy cel, który daje poczucie spełnienia i szczęście, oraz podążać ścieżką życia w sposób bezwysiłkowy. Uniwersalizm tej książki sprawia, że posłuży zarówno osobom uduchowionym, jak i sceptykom.

Autorka pokazuje, w jaki sposób otworzyć się na Boskość jako Źródło finansowego, emocjonalnego i duchowego dostatku, przez co zyskujemy dostęp do nieograniczonych zasobów, umożliwiamy Wszechświatowi obdarowanie nas wszelkim dobrem, a wszystkie nasze potrzeby, materialne i niematerialne, są zaspokajane w doskonały sposób. Książka uczy sztuki podążania za wewnętrznym przewodnikiem, dzięki czemu stajemy się elementem Boskiego Porządku. Zapoznaje z prostymi, skutecznymi i doskonałymi do zastosowania na co dzień praktykami wywodzącymi się z różnych tradycji duchowych. Ukazuje, jak korzystać z własnej wewnętrznej mocy, wyjść ze świadomości ofiary oraz stać się prawdziwie samodzielną i szczęśliwą istotą.

Książka "Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem" - Tosha Silver - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Samsara. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2016 r.