pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bezczłowiecze

Autor książki:

Maciej Lasota

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papierowy Motyl
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 126 s.
EAN: 9788365816641
ISBN: 978-83-6581-664-1
Data: 2021-10-05
21.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bezczłowiecze to literatura faktu (jeszcze) niedokonanego. To historia o tym, jak człowiek na własne życzenie doprowadził do rozpadu kontaktów międzyludzkich poprzez zatracenie się bez reszty w świecie wirtualnym. W takiej rzeczywistości żyje Maciek - dziennikarz nieprzystający zupełnie do nowoczesności oraz Marta, dla której to, co wirtualne jest chlebem powszednim karmiącym jej próżność. Do czasu... Czy tragiczne zrządzenie losu, które połączyło ścieżki tych dwoje, może stać się początkiem odrodzenia człowieczeństwa
Maciej Lasota, autor bestsellerowej książki Przypadki, czyli awarie międzyludzkie tym razem w zupełnie innej odsłonie. W Bezczłowieczu buduje świat, którego nie chcemy dostrzec, lecz czytając kolejne zdania, zadajemy sobie właściwe pytania, od których stronimy. Jeśli więc nadal nie jesteś gotów zauważyć własnego życia, nie czytaj tej książki. Czy Macieja Lasotę można nazwać polskim Paolo Coelho W przypadku Bezczłowiecza zdecydowanie tak.

Książka "Bezczłowiecze" - Maciej Lasota - oprawa miękka - Wydawnictwo Papierowy Motyl. Książka posiada 126 stron i została wydana w 2021 r. Cena 21.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]