pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bez twarzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 216x285 mm
EAN: 9788328197053
ISBN: 978-83-281-9705-3
Data: 2019-10-02
51.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najnowszy komiks znanego polskiego rysownika Zbigniewa Kasprzaka!

XVII wiek, czasy wojny trzydziestoletniej. Ogromne obszary Europy zostały spustoszone przez walczące ze sobą armie. Zmagania trwają od tylu lat, że zwykli żołnierze już nie pamiętają, za kogo i za co się biją. Oddział najemników zwanych ludźmi bez twarzy, uciekając przed liczniejszym wrogiem, zapuszcza się w góry, po czym trafia do zagubionej doliny, gdzie nikt nie słyszał o pustoszącej świat zawierusze. Co czeka wychowanych na polu bitwy łupieżców w krainie wydającej się rajem? Czy ludzie, którzy ledwie pamiętają czasy pokoju, są w stanie dostosować się do normalnego życia? Być może zdołają zapomnieć o wojnie, ale czy wojna zapomni o nich?

Scenariusz Bez twarzy napisał Pierre Dubois, francuski autor cykli przygodowych, w których dużą rolę odgrywają dawne wierzenia celtyckie i baśnie bretońskie (m.in. Le grimoire du petit peuple, Les lutins, La légende du changeling). Twórcą ilustracji do albumu jest jeden z najbardziej znanych na Zachodzie polskich grafików, Zbigniew Kasprzak (Yans, Podróżnicy, Dziewczyna z Panamy, Halloween Blues).

Książka "Bez twarzy" - Pierre Dubois, Zbigniew Kasprzak - oprawa Twarda - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2019 r. Cena 51.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.