pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Będziesz moja

Autor książki:

Nana Bekher

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 294 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382903188
ISBN: 978-83-8290-318-8
Data: 2023-05-22
38.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jego ciało pokrywają tatuaże, które dodają mu charakteru. Faceci wolą trzymać się od niego z daleka, a dziewczyny szaleją na jego punkcie. Wszystkie moje koleżanki zazdrościły mi przystojnego kuzyna, a on zapragnął mnie. Tak samo mocno, jak ja jego. Połączyło nas gorące, namiętne, ale zakazane uczucie, które nie miało prawa zaistnieć.

Czy o pierwszej miłości da się zapomnieć Jak daleko posuniemy się, gdy nasze drogi znów się skrzyżują

Nieprzyzwoicie gorąca i namiętna, nowa powieść Nany Bekher to jedna z tych książek, które wyryją się w waszej świadomości i pozostawią ślad na długi czas. Ogień, który trawi bohaterów przelewa się wprost z kart książki na czytelnika. Trzeba wziąć długi zimny prysznic, by ochłonąć po tej powieści. To Nana Bekher jakiej nie znaliście! Polecam - At. Michalak
Powieść Będziesz moja wprowadzi czytelnika w świat zakazanej i trudnej miłości. W tej książce Nana Bekher po raz kolejny pokazała, że jest mistrzynią emocji. Książka wciąga od pierwszych stron, a pożądanie tworzące zakazane uczucie, cały czas toczy walkę z cierpieniem. Autorka doskonale wykreowała głównych bohaterów. Czytając tę powieść, przeżywałam z nimi każdą sytuację w jakiej się znaleźli.

Z całego serca polecam! - Justyna Nowak-Wysocka, autorka
Namiętna opowieść o zakazanym pożądaniu, trudnych wyborach, niesamowitej miłości, podsycona gorąco seksownymi momentami, ale także emocjonalna huśtawką głównych bohaterów, niekiedy przepełniona goryczą ich przeżyć, kłamstw i ukrywanych prawd.

Ponownie Nana Bekher zabiera nas w fascynujący świat uczuć, bólu, tęsknoty, ale tez˙ walki o te których siła może przezwyciężyć dosłownie wszystko.

Ta historia tylko z pozoru wydaje się być cukierkowa, nic bardziej mylnego. - Aneta, eroticbookslover
Zakazana kobieta oraz niegrzeczny mężczyzna, kiedy skosztują się po raz pierwszy nie będzie już odwrotu. Pożądanie będzie silniejsze niż wszystko inne. Nowa powieść Nany Bekher przyprawi was o szybsze bicie serca i zaprowadzi do świata pełnego płomiennego, niedozwolonego romansu. Tak gorąco jeszcze nie było! Polecam. - Malwina Nowak, Świat książkowy Mali

Książka "Będziesz moja" - Nana Bekher - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 294 stron i została wydana w 2023 r. Cena 38.94 zł. Zapraszamy na zakupy!