pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Batman. Zabójczy żart
Tytuł książki:

Batman. Zabójczy żart

Autor książki:

Alan Moore, Brian Bolland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 66 s.
Wymiar: 175x265 mm
EAN: 9788323747628
ISBN: 978-83-2374-762-8
Data: 2012-03-05
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Batman. Tom 4. Wojna Żartów z Zagadkami
Batman. Tom 4. Wojna Żartów z Zagadkami 39.35 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wieczny Batman. Tom 3
Wieczny Batman. Tom 3 76.66 zł pozycja dostępna!
Jeden zły dzień - według wiecznie szczerzącego zęby zbrodniarza, znanego jako Joker, tylko tyle dzieli człowieka zrównoważonego psychicznie od szaleńca. Zwolniony z azylu Arkham przestępca planuje udowodnić swą obłąkaną tezę. Posłuży się w tym celu najlepszym policjantem w Gotham City, komisarzem Jimem Gordonem, i jego błyskotliwą i piękną córką Barbarą.

Ale Joker nie zawsze był taki, jakim go znamy. Zanim stał się Księciem Zbrodni, zanim jeden fatalny dzień nie oszpecił mu twarzy i nie wypaczył umysłu na zawsze, był jednym z ludzi, których ochronie Mroczny Rycerz poświęcił swe życie - był zwyczajnym człowiekiem.

Jakie wydarzenia doprowadziły do transformacji przeciętnego obywatela w największe wcielenie zła, jakie kiedykolwiek grasowało po ulicach Gotham City Czy Batman powstrzyma plan Jokera i nie dopuści do tego, by komisarz Gordon i jego córka zostali wciągnięci w krąg morderczego szaleństwa Czy dwóm odwiecznym wrogom uda się zakończyć odwieczny pojedynek, zanim będzie za późno

Książka "Batman. Zabójczy żart" - Alan Moore, Brian Bolland - oprawa twarda - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 66 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Alan Moore, Brian Bolland - autor m.in.: