pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Batman. Tom 12. Miasto Bane a

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 167x255 mm
EAN: 9788328158054
ISBN: 978-83-2815-805-4
Data: 2021-03-23
70.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ostatni tom przygód Mrocznego Rycerza w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Bane złamał Batmana. Najpierw fizycznie, a ostatnio psychicznie. Rozpoczyna się ostatni akt związany z działalnością złoczyńcy - pod nieobecność Mrocznego Rycerza Bane przejmuję władzę w Gotham i zmusza miejscowych przestępców do wykonania jego rozkazów. Bruce Wayne jest bezradny. Jest jednak ktoś, kto może mu pomóc - Selina Kyle, znana również jako Catwoman - kobieta, która zostawiła go przed ołtarzem...

Choć Bane odebrał Batmanowi wszystko, nadeszła pora, aby Mroczny Rycerz wrócił do Gotham i odzyskał miasto. Jeśli mu się to uda, będzie musiał pokonać jeszcze mroczniejszą postać. W innej rzeczywistości ojciec Bruce a, Thomas Wayne, stał się Batmanem - jednym z bardziej brutalnych i okrutnych zamaskowanych bohaterów, jacy kiedykolwiek istnieli. A teraz w naszym świecie sprzymierzył się z Bane em, aby zaprowadzić w Gotham własne rządy. W tym tomie dojdzie do ostatecznej konfrontacji trzech najbardziej przerażających postaci w całym uniwersum DC. Który Mroczny Rycerz powstanie, kiedy opadnie kurz po zakończeniu starcia? Odkryjcie odpowiedź w zdumiewającym zakończeniu świetnie przyjętej serii Batman autorstwa Toma Kinga z udziałem takich rysowników jak: Tony S. Daniel, Clay Mann, Mikel Janín, Jorge Fornés i John Romita Jr. Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach Batman #75-85 oraz Batman Annual" #4.

Książka "Batman. Tom 12. Miasto Bane a" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2021 r. Cena 70.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.